Olīvija Aka ir iesaistījusies mūs programmā “Changing Diabetes® in Children” Kotdivuārā

par mums

Diabēta uzveikšana

Cukura diabēta uzveikšana ir mūsu galvenā sociālā atbildība.

Olīvija Aka ir iesaistījusies mūs programmā “Changing Diabetes® in Children” Kotdivuārā

Diabēta uzveikšana

Mūsu sociālās atbildības stratēģija ievieš jaunus ilgtermiņa mērķus trijās jomās, kas ir būtiskas, lai palīdzētu uzlabot individuālo un sabiedrības veselību:

  • Novērst 2.  tipa cukura diabēta un aptaukošanās pieaugumu.
  • Neaizsargātiem pacientiem nodrošināt piekļuvi pieejamai aprūpei visās valstīs.
  • Veicināt inovācijas, lai uzlabotu dzīvi.

Šobrīd vienam no katriem 11 cilvēkiem pasaulē ir cukura diabēts, un tiek prognozēts, ka, ja netiks veikti nekādi pasākumi, šis skaitlis līdz 2045. gadam pieaugs līdz vienam no deviņiem cilvēkiem.

Diabēts rada lielu slogu veselības aprūpes sistēmām, un mēs esam apņēmušies sadarboties ar veselības aizsardzības iestādēm un citiem partneriem valstīs, kurās mēs strādājam, lai novērstu un ārstētu šo slimību.

Pirmie soļi mūsu stratēģijā, lai uzvarētu diabētu

Katrs solis rada atšķirību, kas maina dzīvi

 
Neviens bērns nedrīkst mirt no 1. tipa cukura diabēta

Mēs paplašinām programmu “Changing Diabetes® in Children”, lai tā līdz 2030. gadam sasniegtu 100 000 bērnu. Jau tagad mūsu programma ir palīdzējusi vairāk nekā 25 000 bērnu ar 1. tipa cukura diabētu saņemt medicīnisko aprūpi un dzīvību glābjošās zāles vietās, kur ir ierobežoti resursi.

Pieejams cilvēku insulīns valstīs ar zemiem un vidējiem ienākumiem

Mēs samazinām cenu griestus cilvēku insulīnam no 4 ASV dolāriem līdz 3 ASV dolāriem par flakonu 76 valstīs ar zemiem un vidējiem ienākumiem. Šādi mēs būtiski paplašinām savu apņemšanos nodrošināt piekļuvi insulīnam, kas stiprina mūsu centienus sasniegt visneaizsargātākos cilvēkus ar zemas cenas insulīnu.

Uzlabota neaizsargāto iedzīvotāju aprūpe

Mēs paplašinām savu programmu “Partnering for Change” ar Starptautiskā Sarkanā Krusta komiteju un Dānijas Sarkano Krustu līdz 2023. gadam un atbalstām to ar ziedojumu 15 miljonu Dānijas kronu apmērā. Ar mūsu kopīgajiem centieniem programma palīdz visneaizsargātākajiem pacientiem humanitāro krīžu laikā.

Mūsu centieni uzveikt diabētu

Pūļa pilsētā staigā.

2. tipa cukura diabēta profilakse pilsētās

Gandrīz divas trešdaļas no visiem cilvēkiem ar cukura diabētu dzīvo pilsētās, tāpēc mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 25 pilsētām, lai cīnītos ar 2. tipa cukura diabētu saslimšanas gadījumu pieaugumu pilsētvidē.

Bērni un sieviete Bengalūru, Indijā, apsēdās.

Aprūpes nodrošināšana bērniem ar 1. tipa cukura diabētu

Mūsu programma “Changing Diabetes® in Children” nodrošina aprūpi un dzīvību glābjošo insulīnu bērniem ar 1. tipa cukura diabētu valstīs, kurās ir zemi un vidēji ienākumi. Sadarbojoties ar partnerorganizācijām, mēs esam izveidojuši 208 klīnikas 14 valstīs.

Kāpnes dzelzceļa stacijā

Sadarbība ar UNICEF

Visā pasaulē ir 40 miljoni bērnu, kas ir jaunāki par pieciem gadiem un kuriem ir liekā ķermeņa masa, tādējādi pakļaujot daudzus jauniešus 2. tipa cukura diabēta agrīnam attīstības riskam. Kopā ar UNICEF mēs strādājam, lai palīdzētu novērst bērnu lieko ķermeņa masu un aptaukošanos, kā arī atbalstām rīcību, kas var samazināt šo problēmu.