Zaks Sirna un Vendija Frisbija, Novo Nordisk ASV

KARJERA

Darbs uzņēmumā Novo Nordisk

Zaks Sirna un Vendija Frisbija, Novo Nordisk ASV

Darbs uzņēmumā Novo Nordisk

Karjera, kas var izmainīt dzīvi

Karjeras uzsākšana uzņēmumā Novo Nordisk ir kas vairāk kā vienkārša darba uzsākšana. Tā ir iespēja uzlabot dzīvi miljoniem cilvēku ar smagām hroniskajām slimībām.

Neatkarīgi no tā, vai esiet iesaistīts insulīna piegādē pacientiem visā pasaulē, vai strādājiet pie inovācijām kādā no mūsu modernajiem pētniecības centriem, darbs mūsu uzņēmumā patiesi izmaina dzīvi.

Mūs iedvesmo dzīve

Mēs esam par sevi pārliecināts dabaszinātņu uzņēmums ar misiju nodrošināt pilnvērtīgu dzīvi cilvēkiem ar hroniskajām slimībām. Miljoniem cilvēku paļaujas uz mums.

Mūs iedvesmo dzīve ar visu tās daudzveidību, priekiem un bēdām, iespējām un izaicinājumiem. Katras mūsu darbības pamatā ir misija uzlabot dzīvi – sākot no mūsu kolēģiem laboratorijā, kas strādā, lai mainītu dzīvi ar inovatīviem ārstēšanas līdzekļiem, beidzot ar kolēģiem, kuri nodrošina mūsu ilgtspējīgu darbību un pagarina mūsu planētas eksistences mūžu.

Kopā mēs virzām pārmaiņas

Pārmaiņas ir nemitīgas —  mainās dzīvesveids, tehnoloģijas, it viss. Uzņēmumā Novo Nordisk mēs nevis gaidām pārmaiņas, bet virzām tās.

Mēs esam dinamisks uzņēmums vēl dinamiskākā nozarē, un zinām, mūsu šodienas panākumi negarantē veiksmi nākotnē.

Tāpēc mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot to, kā strādājam, kā arī mūsu pacientu dzīvi, radot inovatīvus risinājumus, kas atbilst cilvēku priekšstatiem par to, kā viņi vēlas dzīvot. Lai to paveiktu, mēs atbalstām domāšanu bez aizspriedumiem un eksperimentēšanu, nemitīgi cenšoties panākt izcilību.

Izmaiņas sākas šeit

45 000

Darbinieku visā pasaulē.

100%

Atjaunojamās elektroenerģijas mūsu globālajās ražotnēs

15bn DKK

katru gadu tiek ieguldīts izpētē un attīstībā.

32milj.

Cilvēku lieto mūsu cukura diabēta aprūpes produktus 

Kopā mēs varam mainīt dzīves

Mūsu uzņēmums ir mūsu cilvēki. Mēs zinām, ka dzīve nav lineāra un līdzsvarot svarīgo dažādos karjeras posmos nav viegli. Tāpēc mēs izprotam dažādas dzīves situācijas un vienmēr vispirms domājam par cilvēkiem. Mēs vēlamies nodrošināt, lai visi darbinieki varētu panākt darba un privātās dzīves līdzsvaru, atbalstot viņu pašreizējās prioritātes un nākotnes ceļu.

Marija Dartinga, Dānija

Jūsu attīstība sākas šeit

Mēs augstu vērtējam mūsu darbiniekus par unikālām prasmēm, pieredzi un skatījumu, ko tie dod mūsu  uzņēmumam. Mēs nepārtraukti strādājam, lai palīdzētu izcelt labāko visos mūsu darbiniekos, piedāvājot pilnveidošanās iespējas un radot mobilitātes vidi uzņēmumā. Mēs cenšamies piedāvāt lielisku darbavietu.

Mums ir ļoti svarīgi, lai ikvienam mūsu darbiniekam būtu iespējas sevi izpaust gan kā darbiniekam, gan kā personībai. Mums visiem ir jābūt iespējām rīkoties ātri, pieņemt lēmumus un pielāgoties situācijai.

Veidojot karjeru mūsu uzņēmumā,  Jūs sajutīsiet atšķirību jau no sākuma. Iedvesmas sajūta, kas nāk no kopīgas pārliecības - mēs  virzām pozitīvas pārmaiņas cilvēkiem, ģimenēm un sabiedrībai un tas ir kolektīvs ieguldījums. Mēs paļaujamies uz mūsu vairāk nekā 45,000 darbinieku kopīgo potenciālu un sadarbību.

Iepriekš redzamajā videoklipā varat iepazīties ar Mariju Dartingu, vienu no mūsu zinātniecēm, un uzzināt vairāk par viņas darbu, viņas skatījumu uz attīstības plāniem un to, kā, viņasprāt, viņas darbs ietekmē cilvēkus ar hroniskām slimībām.

Kriss Sumters, Novo Nordisk ASV.

Kriss Samters, Novo Nordisk ASV

Kas mēs esam

Mūsu uzņēmums ir dibināts 1923. gadā, un šodien mēs esam globāls veselības aprūpes uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Dānijā, pie Kopenhāgenas.

Mūsu mērķis ir veicināt pārmaiņas, lai uzveiktu cukura diabētu un citas smagas hroniskās slimības, piemēram, aptaukošanos un retas asins un endokrīnās slimības. Mēs to darām, veicot zinātniskus atklājumus, paplašinot pieejamību mūsu zālēm un strādājot, lai novērstu un galu galā  izārstētu cukura diabētu.

Mūsu panākumi balstās uz mūsu uzņēmuma vērtībām — Novo Nordisk Way. Mums ir gandrīz 100 gadu pieredze un viens no plašākajiem cukura diabēta produktu klāstiem veselības aprūpes nozarē, kā arī mēs ražojam inovatīvus un godalgotus produktus.

Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam

Uzsāciet savu karjeru pie mums – tā var mainīt Jūsu dzīvi

Mēs vienmēr meklējam talantus un aizrautību. Apskatiet, vai mums ir Jums piemērotas vakantas pozīcijas.