Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Jūsu vārds *

Lūdzu, ievadiet savu vārdu

E-pasta adrese *

Jābūt derīgai e-pasta adresei Vērtībai ir jābūt derīgam e-pasta ziņojumam

Ziņa *

Lūdzu, pievienojiet ziņu

Your attachment is too big. You can attach up to 20MB Pēc failu paplašinājumiem ir atļauts .xls,.xlsx,.doc,.docx,.ppt,.pptx,.pdf,msg,eml,.jpeg,.png
Jūs variet pievienot attēlus vai failus, kas var palīdzēt mums izprast un apstrādāt Jūsu sūdzību.

Privātuma politika

Jums ir jāpieņem privātuma atruna
Nepieciešams recaptcha

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Karjera

Lai pēc pieteikšanās amatam, Jūs varētu sekot personāla atlases procesa statusam, ir jāizveido savs profils.

Lai izveidotu profilu, jums pie izvēlētās vakances jāklikšķina uz “Pieteikties tagad” (“ Apply now”).  Jūs tiksiet novirzīts uz vakances lapu, kur augšējā izvēlnes joslā var atlasīt “Skatīt profilu” (“ View Profile”) pierakstīties un atvērt izvēlni “Mani pieteikumi vakancēm” (“ Jobs Applied”)  

Pēc reģistrācijas Jūs varēsiet apskatīt vakanci(-es), kurai(-ām) pieteicāties, apskatīt savus(-us) pieteikumu(-us) un pieteikuma(-u) statusu.  

Jā. Pēc pierakstīšanās savā profilā Jūs tiksiet novirzīts uz kandidāta profilu, kur varēsiet apskatīt sadaļu “Mani dokumenti” (“My Documents”).

Šeit variet augšupielādēt jaunu dokumenta versiju no ierīces, Dropbox vai Google drive.  

Pēc pieteikuma nosūtīšanas vakancei Novo Nordisk, Jūs saņemsiet automatizētu ziņu ar informāciju, ka Jūsu pieteikums ir saņemts.

Personāla atlases komanda izskatīs Jūsu CV un potenciālo atbilstību vakances prasībām.  Ja būs interese attiecībā uz Jūsu kandidatūras virzību šajā procesā, par turpmāko procesu ar Jums sazināsies Novo Nordisk personāla atlases pārstāvis. 

Atgādinām, ka vienmēr variet apskatīt sava pieteikuma statusu sadaļā “Skatīt profilu” (“ View Profile”) izvēlnē “Mani pieteikumi vakancēm” (“ Jobs Applied”). 

Personāla atlases komanda sazinās ar kandidātiem dažādos darbā pieņemšanas procesa posmos. Vairumā gadījumu kandidāts vismaz saņems e-pastu attiecībā uz nosūtīto pieteikumu.

Jūs vienmēr variett aplūkot pieteikuma statusu pierakstoties sistēmā un apskatōt sadaļu “Skatīt profilu(“View Profile) izvēlnē “Mani pieteikumi vakancēm” (“ Jobs Applied”).

Aizdomas par pārkāpumu

Darbiniekiem un citam personām ir iespēja konfidenciāli ziņot par aizdomām par pārkāpumiem, izmantojot atbilstības uzticības tālruni, lai iesniegtu ziņojumu Novo Nordisk.

Ziņošana par zāļu blakni vai sūdzība

Jūsu sniegtā informācija par radušos sūdzību vai zāļu blaknēm palīdz mums nodrošināt drošu mūsu produktu lietošanu. Ja Jums ir radusies sūdzība vai blakne, kas saistītas ar Novo Nordisk produkta lietošanu, mēs aicinām Jūs to ziņot arī Novo Nordisk.

Lūdzu, rakstiet e-pastu

SAFETY-Latvia@novonordisk.com vai zvaniet 67257577

Ja Jums vai kādam Jūsu tuviniekam pašlaik ir smagas blaknes, kas saistītas ar zāļu lietošanu, Jums jākonsultējas ar savu ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms ziņošanas par zāļu blakni.

Lai iegūtu pilnu informāciju par to, kā uzņēmumā Novo Nordisk apstrādājam personas datus, Jūs varat vai nu izmantot mūsu uzņēmuma tīmekļa vietni šeit vai kontaktēties ar personas datu darbinieku infolv@novonordisk.com.