Novo Nordisk ir starptautisks veselības aprūpes uzņēmums, kas dibināts 1923. gadā, kura galvenā mītne atrodas Dānijā pie Kopenhāgenas.

Mūsu mērķis ir veicināt pārmaiņas cīņā ar cukura diabētu un citām smagām hroniskām slimībām – tādām kā aptaukošanās un retas asinis un endokrīnās slimības.

Tas tiek veikts, strādājot pie inovatīviem zinātniskiem atklājumiem, kā arī paplašinot piekļuvi mūsu zālēm un strādājot, lai novērstu un izārstētu slimības, kurām esam radījuši medikamentus.

Mēs nodarbinām vairāk nekā 64 000 cilvēku 80 birojos visā pasaulē un pārdodam mūsu produktus 170 valstīs.

Mēs esam par sevi pārliecināts dabaszinātņu uzņēmums, kuru vieno kopīgs uzdevums — atklāt labāku ārstēšanu cilvēkiem ar smagām hroniskām slimībām.

Mūsu nozare ir dinamiska. Zinātniskā izpratne par slimībām, ko mēs ārstējam, kā arī par pacientiem, kas ar tām sadzīvo, uzlabojas katru dienu. Tas ir pastāvīgs atgādinājums, ka tas, kur esam nokļuvuši šodien, mums negarantē veiksmi nākotnē.

Kā darba devējs Novo Nordisk atzīst nepieciešamību eksperimentēt un meklēt daudzveidību un integrāciju, kas palīdz pieņemt labākus lēmumus, nodrošinot dažādu perspektīvu pieņemšanu.

Kopā mēs mainām dzīvi.

Mēs esam apņēmušies palīdzēt sabiedrībai uzveikt cukura diabētu, un mūsu stratēģija ir skaidra — veicināt 2. tipa cukura diabēta un aptaukošanās profilaksi un nodrošināt piekļuvi pieejamai aprūpei visneaizsargātākajiem pacientiem katrā valstī.

Uzziniet vairāk par mūsu stratēģiju, lai uzveiktu diabētu.

Mēs esam pirmais farmācijas uzņēmums, kas izmanto 100% atjaunojamo enerģiju visās mūsu globālajās ražotnēs. Mēs ar to lepojamies, bet arī esam motivēti iet vēl tālāk.

Ar mūsu stratēģiju “Circular for Zero” mēs uzsākam darbību, lai panāktu nulles ietekmi uz vidi visā mūsu uzņēmējdarbībā.

Mēs proaktīvi sadarbosimies ar piegādātājiem, lai mazinātu ietekmi uz vidi mūsu piegādes un transportēšanas ķēdē, minimizētu CO2 emisijas visos darbības posmos, kā arī lai ierobežotu atkritumu daudzumu, atrisinot atkritumu apsaimniekošanas problēmas aprites cikla beigās.

Sekojiet mūsu darbībām nulles ietekmes (zero impact) virzienā.

Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar vadošajām universitātēm un biotehnoloģiju uzņēmumiem visā pasaulē, lai kopīgi paātrinātu jaunu zāļu atklāšanu.

Mēs nepārtraukti meklējam jaunus partnerus ar kopīgām interesēm, ar kuriem kopā realizēt savas ieceres un dalīties ar informāciju par jaunu peptīdu un olbaltumvielu analogiem un antivielām preklīniskajos pētījumos.

Mēs piedāvājam brīvu un ērtu piekļuvi  atsevišķiem augstas kvalitātes savienojumiem zinātkāriem un aizrautīgiem zinātniekiem no visas pasaules. 

Mūsu stāsts sākās 1923. gadā, kad divi mazi Dānijas uzņēmumi sāka ražot inovatīvas, jaunas zāles — insulīnu, ko tikko bija atklājuši divi kanādiešu zinātnieki.

Kad viņi nolēma apvienoties 1989. gadā, tika izveidots uzņēmums Novo Nordisk, kas kopš tā laika strauji paplašinājās, iegūstot vadošo pozīciju terapijas jomās, kas saistītas ar cukura  diabētu, aptaukošanos, hemofiliju un augšanas hormonu.

Uzziniet vairāk par mūsu vēsturi un ieguldījumu diabēta mainīšanā.

“Novo Nordisk Way” ir pamatprincipu kopums, kas ir pamatā katram mūsu pieņemtajam lēmumam. Tajā ir aprakstīts, kas mēs esam, kā mēs strādājam un ko vēlamies sasniegt, kā arī noteikts skaidrs uzņēmuma un darbinieku attīstības virziens. Tas ir solījums, ko mēs dodam viens otram un miljoniem to pacientu visā pasaulē, kuri paļaujas uz mūsu produktiem, lai dzīvotu pilnvērtīgu un veselīgu dzīvi.

1923. gadā mūsu uzņēmuma dibinātāji Dānijā sāka darbu, lai mainītu cukura diabētu. Šodien visā pasaulē mums ir tūkstošiem darbinieku, kuriem ir aizrautība, prasmes, kā arī apņemšanās veicināt pārmaiņas, lai uzveiktu cukura diabētu un citas smagas hroniskās slimības.

  • Mūsu mērķis ir ieņemt vadošo lomu visās terapijas jomās, kurās aktīvi darbojamies.
  • Mūsu galvenais ieguldījums ir atklāt un attīstīt inovatīvas bioloģiskās zāles un padarīt tās pieejamas pacientiem visā pasaulē.
  • Mūsu uzņēmējdarbības izaugsme un konkurētspējīgu finanšu rezultātu sasniegšana ir tas, kas mums ļauj uzlabot pacientu dzīvi, piedāvāt pievilcīgu peļņu mūsu akcionāriem un dot ieguldījumu mūsu sabiedrībai.
  • Mūsu uzņēmējdarbības filozofija līdzsvaro finanšu, sociālos un vides aizsardzības apsvērumus — mēs to dēvējam par “The Triple Bottom Line”.
  • Mēs esam atklāti un godīgi, ambiciozi un atbildīgi, un pret visiem izturamies ar cieņu.
  • Mēs piedāvājam mūsu darbiniekiem iespējas realizēt savu potenciālu.
  • Mēs nekad neizejam uz kompromisu, ja tas attiecas uz kvalitāti un uzņēmējdarbības ētiku.

Mums ir jāizdara sarežģīta izvēle katru dienu, vienmēr paturot prātā, kas ir labākais pacientiem, mūsu darbiniekiem un mūsu akcionāriem ilgtermiņā.

Tas ir mūsu ceļš. Tas ir “Novo Nordisk Way”.