Atklāšana, izstrādāšana un nodrošināšana

Jau gandrīz 100 gadus esam izzinājuši nepiepildītās medicīniskās vajadzības cilvēkiem, kuriem ir smagas hroniskās slimības, lai piedāvātu inovatīvas zāles un to ievadīšanas sistēmas, piemēram, mūsu insulīnu pildspalvveida pilnšļirces.

Šobrīd mūsu zāles palīdz miljoniem cilvēku, kuriem ir cukura diabēts, aptaukošanās, kā arī retas asins un endokrīnās slimības.

No mūsu laboratorijām līdz rūpnīcām — mēs atklājam un izstrādājam inovatīvas bioloģiskās zāles un padarām tās pieejamas pacientiem visā pasaulē.

Mūsu uzmanības centrā ir smagas hroniskās slimības, kas skar simtiem miljonu cilvēku un ir vienas no aktuālākajiem globālajiem veselības izaicinājumiem.

Apvienojot mūsu inovācijas un komerciālo izcilību, mēs izmantojam pacientu un partneru atziņas, lai drosmīgas idejas pārvērstu dzīvību glābjošās un profilaktiskās zālēs.

Mēs veicam ilgtermiņa ieguldījumus jaunās terapijās un tehnoloģijas, tostarp ārstnieciskā cilmes šūnu terapijā, lai nepārtraukti attīstītu medicīnisko ierīču un digitālo veselības aprūpes risinājumu izstrādi.

Ja par hroniskās slimības pacientu pareizi nerūpējas vai to neārstē nemaz, pastāv dzīvībai bīstamu komplikāciju risks. Cukura diabēta gadījumā tas var novest līdz amputācijām un redzes zuduma, un dažos gadījumos komplikācijas var būt letālas.

Bieži vien visvairāk cieš neaizsargātas kopienas un iedzīvotāji valstīs ar zemiem ienākumiem. Piekļuve medicīniskajai aprūpei un tās izmaksas ir liels slogs privātpersonām, viņu ģimenēm un arī visai sabiedrībai.

Mūsu ilgtermiņa mērķis ir nodrošināt piekļuvi pieejamai cukura diabēta aprūpei neaizsargātiem pacientiem visās valstīs, jo īpaši bērniem ar 1. tipa cukura diabētu, kuri dažās pasaules daļās mirst, nesaņemot medicīnisko aprūpi un zāles.

Mēs arī ieguldām līdzekļus hronisko slimību profilaksē. Mūsu mērķis ir novērst vairāk nekā 100 miljonu cilvēku saslimšanu ar 2. tipa cukura diabētu līdz 2045. gadam.

Skatiet šeit mūsu centienus uzveikt cukura diabētu.

Raghu Ramasvamijs un Rijanka Diksita, Novo Nordisk Indija