Mūsu sociālās atbildības stratēģija ievieš jaunus ilgtermiņa mērķus trijās jomās, kas ir būtiskas, lai palīdzētu uzlabot individuālo un sabiedrības veselību:

  • Novērst 2.  tipa cukura diabēta un aptaukošanās pieaugumu.
  • Neaizsargātiem pacientiem nodrošināt piekļuvi pieejamai aprūpei visās valstīs.
  • Veicināt inovācijas, lai uzlabotu dzīvi.

Šobrīd vienam no katriem 11 cilvēkiem pasaulē ir cukura diabēts, un tiek prognozēts, ka, ja netiks veikti nekādi pasākumi, šis skaitlis līdz 2045. gadam pieaugs līdz vienam no deviņiem cilvēkiem.

Diabēts rada lielu slogu veselības aprūpes sistēmām, un mēs esam apņēmušies sadarboties ar veselības aizsardzības iestādēm un citiem partneriem valstīs, kurās mēs strādājam, lai novērstu un ārstētu šo slimību.

 
Neviens bērns nedrīkst mirt no 1. tipa cukura diabēta

Mēs paplašinām programmu “Changing Diabetes® in Children”, lai tā līdz 2030. gadam sasniegtu 100 000 bērnu. Jau tagad mūsu programma ir palīdzējusi vairāk nekā 25 000 bērnu ar 1. tipa cukura diabētu saņemt medicīnisko aprūpi un dzīvību glābjošās zāles vietās, kur ir ierobežoti resursi.

Pieejams cilvēku insulīns valstīs ar zemiem un vidējiem ienākumiem

Mēs samazinām cenu griestus cilvēku insulīnam no 4 ASV dolāriem līdz 3 ASV dolāriem par flakonu 76 valstīs ar zemiem un vidējiem ienākumiem. Šādi mēs būtiski paplašinām savu apņemšanos nodrošināt piekļuvi insulīnam, kas stiprina mūsu centienus sasniegt visneaizsargātākos cilvēkus ar zemas cenas insulīnu.

Uzlabota neaizsargāto iedzīvotāju aprūpe

Mēs paplašinām savu programmu “Partnering for Change” ar Starptautiskā Sarkanā Krusta komiteju un Dānijas Sarkano Krustu līdz 2023. gadam un atbalstām to ar ziedojumu 15 miljonu Dānijas kronu apmērā. Ar mūsu kopīgajiem centieniem programma palīdz visneaizsargātākajiem pacientiem humanitāro krīžu laikā.