Karjera, kas var izmainīt dzīvi

Karjeras uzsākšana uzņēmumā Novo Nordisk ir kas vairāk kā vienkārša darba uzsākšana. Tā ir iespēja uzlabot dzīvi miljoniem cilvēku ar smagām hroniskajām slimībām.

Neatkarīgi no tā, vai esiet iesaistīts insulīna piegādē pacientiem visā pasaulē, vai strādājiet pie inovācijām kādā no mūsu modernajiem pētniecības centriem, darbs mūsu uzņēmumā patiesi izmaina dzīvi.

Mēs esam par sevi pārliecināts dabaszinātņu uzņēmums ar misiju nodrošināt pilnvērtīgu dzīvi cilvēkiem ar hroniskajām slimībām. Miljoniem cilvēku paļaujas uz mums.

Mūs iedvesmo dzīve ar visu tās daudzveidību, priekiem un bēdām, iespējām un izaicinājumiem. Katras mūsu darbības pamatā ir misija uzlabot dzīvi – sākot no mūsu kolēģiem laboratorijā, kas strādā, lai mainītu dzīvi ar inovatīviem ārstēšanas līdzekļiem, beidzot ar kolēģiem, kuri nodrošina mūsu ilgtspējīgu darbību un pagarina mūsu planētas eksistences mūžu.

Pārmaiņas ir nemitīgas —  mainās dzīvesveids, tehnoloģijas, it viss. Uzņēmumā Novo Nordisk mēs nevis gaidām pārmaiņas, bet virzām tās.

Mēs esam dinamisks uzņēmums vēl dinamiskākā nozarē, un zinām, mūsu šodienas panākumi negarantē veiksmi nākotnē.

Tāpēc mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot to, kā strādājam, kā arī mūsu pacientu dzīvi, radot inovatīvus risinājumus, kas atbilst cilvēku priekšstatiem par to, kā viņi vēlas dzīvot. Lai to paveiktu, mēs atbalstām domāšanu bez aizspriedumiem un eksperimentēšanu, nemitīgi cenšoties panākt izcilību.

Mēs augstu vērtējam mūsu darbiniekus par unikālām prasmēm, pieredzi un skatījumu, ko tie dod mūsu  uzņēmumam. Mēs nepārtraukti strādājam, lai palīdzētu izcelt labāko visos mūsu darbiniekos, piedāvājot pilnveidošanās iespējas un radot mobilitātes vidi uzņēmumā. Mēs cenšamies piedāvāt lielisku darbavietu.

Mums ir ļoti svarīgi, lai ikvienam mūsu darbiniekam būtu iespējas sevi izpaust gan kā darbiniekam, gan kā personībai. Mums visiem ir jābūt iespējām rīkoties ātri, pieņemt lēmumus un pielāgoties situācijai.

Veidojot karjeru mūsu uzņēmumā,  Jūs sajutīsiet atšķirību jau no sākuma. Iedvesmas sajūta, kas nāk no kopīgas pārliecības - mēs  virzām pozitīvas pārmaiņas cilvēkiem, ģimenēm un sabiedrībai un tas ir kolektīvs ieguldījums. Mēs paļaujamies uz mūsu vairāk nekā 64,000 darbinieku kopīgo potenciālu un sadarbību.

Iepriekš redzamajā videoklipā varat iepazīties ar Mariju Dartingu, vienu no mūsu zinātniecēm, un uzzināt vairāk par viņas darbu, viņas skatījumu uz attīstības plāniem un to, kā, viņasprāt, viņas darbs ietekmē cilvēkus ar hroniskām slimībām.

Mūsu uzņēmums ir dibināts 1923. gadā, un šodien mēs esam globāls veselības aprūpes uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Dānijā, pie Kopenhāgenas.

Mūsu mērķis ir veicināt pārmaiņas, lai uzveiktu cukura diabētu un citas smagas hroniskās slimības, piemēram, aptaukošanos un retas asins un endokrīnās slimības. Mēs to darām, veicot zinātniskus atklājumus, paplašinot pieejamību mūsu zālēm un strādājot, lai novērstu un galu galā  izārstētu cukura diabētu.

Mūsu panākumi balstās uz mūsu uzņēmuma vērtībām — Novo Nordisk Way. Mums ir gandrīz 100 gadu pieredze un viens no plašākajiem cukura diabēta produktu klāstiem veselības aprūpes nozarē, kā arī mēs ražojam inovatīvus un godalgotus produktus.

Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam