Jūsu vārds *

Lūdzu, ievadiet savu vārdu

E-pasta adrese *

Jābūt derīgai e-pasta adresei Vērtībai ir jābūt derīgam e-pasta ziņojumam

Ziņa *

Lūdzu, pievienojiet ziņu

*

Your attachment is too big. You can attach up to 20MB Pēc failu paplašinājumiem ir atļauts .xls,.xlsx,.doc,.docx,.ppt,.pptx,.pdf,msg,eml,.jpeg,.png {{crossValidationError['attachment'].crossValidationErrorMessage}}
Jūs variet pievienot attēlus vai failus, kas var palīdzēt mums izprast un apstrādāt Jūsu sūdzību.

Privātuma politika * *

Jums ir jāpieņem privātuma atruna
Nepieciešams recaptcha

Lai izveidotu profilu, jums pie izvēlētās vakances jāklikšķina uz “Pieteikties tagad” (“ Apply now”).  Jūs tiksiet novirzīts uz vakances lapu, kur augšējā izvēlnes joslā var atlasīt “Skatīt profilu” (“ View Profile”) pierakstīties un atvērt izvēlni “Mani pieteikumi vakancēm” (“ Jobs Applied”)  

Pēc reģistrācijas Jūs varēsiet apskatīt vakanci(-es), kurai(-ām) pieteicāties, apskatīt savus(-us) pieteikumu(-us) un pieteikuma(-u) statusu.  

Šeit variet augšupielādēt jaunu dokumenta versiju no ierīces, Dropbox vai Google drive.  

Personāla atlases komanda izskatīs Jūsu CV un potenciālo atbilstību vakances prasībām.  Ja būs interese attiecībā uz Jūsu kandidatūras virzību šajā procesā, par turpmāko procesu ar Jums sazināsies Novo Nordisk personāla atlases pārstāvis. 

Atgādinām, ka vienmēr variet apskatīt sava pieteikuma statusu sadaļā “Skatīt profilu” (“ View Profile”) izvēlnē “Mani pieteikumi vakancēm” (“ Jobs Applied”). 

Jūs vienmēr variett aplūkot pieteikuma statusu pierakstoties sistēmā un apskatōt sadaļu “Skatīt profilu(“View Profile) izvēlnē “Mani pieteikumi vakancēm” (“ Jobs Applied”).

SAFETY-Latvia@novonordisk.com vai zvaniet 67257577

Ja Jums vai kādam Jūsu tuviniekam pašlaik ir smagas blaknes, kas saistītas ar zāļu lietošanu, Jums jākonsultējas ar savu ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms ziņošanas par zāļu blakni.

Lai iegūtu pilnu informāciju par to, kā uzņēmumā Novo Nordisk apstrādājam personas datus, Jūs varat vai nu izmantot mūsu uzņēmuma tīmekļa vietni šeit vai kontaktēties ar personas datu darbinieku infolv@novonordisk.com.